Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кам’яна селищна рада» (код ЄДРПОУ: 20507741) був реорганізований і увійшов до складу Матвіївської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (066) 203-49-70, (097) 193-50-94, (0432) 55-43-69
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’яна селищна рада
Запорізька область, Вільнянський район

Порядок видачі довідок

Дата: 16.01.2015 14:00
Кількість переглядів: 107

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету

 Кам’яної селищної ради

13.01.2015 року № 04

 

Порядок видачі довідок

виконавчим комітетом Кам’яної селищної  ради

         Видача довідок проводиться секретарем виконавчого комітету Камяної селищної ради відповідно до посадової інструкції, а за його відсутності селищним головою. Довідки видаються на підставі пред’явлених необхідних документів та в разі відсутності суперечностей в них.

Довідка підписується селищним головою, а за його відсутності – секретарем селищної ради, скріплюється печаткою виконавчого комітету селищної ради.

Довідка про місце реєстрації.

Видається на підставі відміток про реєстрацію у паспорті громадянина України.

Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

Довідка про фактичне місце проживання.

Видається на підставі паспорта громадянина України, акту підтвердження депутата селищної ради відповідно до розподілу території та довідки про оплату комунальних послуг КП «Кам’яний сількомунгосп Вільнянського району Запорізької області»

 Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

Довідка про склад сім’ї  або зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб.

Видається на підставі паспортів громадян України всіх повнолітніх членів сім’ї (при необхідності), зареєстрованих в житловому приміщенні (будинку), свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім’ї (при необхідності), документів, що підтверджують право власності, якщо дитина під опікою – на підставі документів про встановлення опіки,  за затвердженою формою.

 Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

 Довідка про спільне проживання громадян на момент смерті одного з них.

         Видається у відповідності до Постанови Правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 21-1 «Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку), пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (із змінами).

         Видається на підставі паспорта громадянина України - заявника, документа, який підтверджує родинні стосунки з померлим (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), довідки про оплату комунальних послуг КП «Кам’яний сількомунгосп Вільнянського району Запорізької області», свідоцтва про смерть члена сім’ї, акту обстеження депутата селищної ради відповідно до розподілу території.    

         Видається для пред’явлення в управління Пенсійного фонду України.

Довідка про проведення поховання.

        Видається на підставі паспорта громадянина України - заявника, документа, який підтверджує родинні стосунки з померлим (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), свідоцтва про смерть члена сім’ї, витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання. У разі неможливості документального підтвердження родинних стосунків з померлим (наприклад, співмешканці), заявник надає акт обстеження депутата селищної ради відповідно до розподілу території.

 Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

Довідка, яка засвідчує, що чоловік (дружина), один з батьків або брат чи сестра, дідусь чи бабуся померлого зайняті доглядом за дитиною годувальника до досягнення нею (ними) 8 років.

         Видається у відповідності до  Постанови правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1 «Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (із змінами).

         Видається на підставі паспорта громадянина України -  заявника, свідоцтва про смерть померлого годувальника, свідоцтва про народження дитини (дітей) померлого годувальника, документів, підтверджуючих родинні стосунки з заявником, акту обстеження депутата селищної ради відповідно до розподілу території, довідки про оплату комунальних послуг КП «Кам’яний сількомунгосп Вільнянського району Запорізької області», якщо встановлена опіка – на підставі документа про опіку.        

Видається для пред’явлення в управління Пенсійного фонду України.

Довідка про статус особи щодо зайнятості та реєстрації.

         Видається на підставі паспорта громадянина України - заявника, трудової книжки заявника, документа що свідчить про закінчення навчального закладу заявника, документів на право власності  (за необхідності).     

Довідка про пічне опалення будинку та наявність газобалонної установки.

Видається на підставі паспорту громадянина України, технічного паспорту житлового приміщення (будинку), акту обстеження депутата селищноїради відповідно до розподілу території.

         Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

Довідка про реєстрацію громадянина за даною адресою на день смерті (про місце відкриття спадщини).

Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, документів, що підтверджують право власності, свідоцтва про смерть спадкодавця.

Видається для пред’явлення до нотаріальної контори.

Довідка про проживання дітей з батьками.

 Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, свідоцтва про народження дітей, акту обстеження депутата селищної ради відповідно до розподілу території, довідки про оплату комунальних послуг КП «Кам’яний сількомунгосп Вільнянського району Запорізької області».  (за необхідності).

         Видається для пред’явлення до управління праці та соціального захисту населення.

Довідка про користування земельною ділянкою.

Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, даних погосподарського обліку по смт. Камяне.

 Видається за місцем вимоги.

Довідка про те, чи являється заявник членом особистого селянського господарства чи не являється.

Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, даних земельно-кадастрової книги по смт. Камяне.

Видається до центру зайнятості населення.

Характеристика.

Видаються характеристики: типова (по місцю вимоги), на засудженого з випробувальним терміном, на порушника, на якого накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, на засудженого до громадських робіт, на позбавлення батьківських прав (розширена характеристика на сім'ю).

Характеристика видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, на підставі запиту з правоохоронних та судових органів. База даних формується на підставі повідомлень від правоохоронних органів. Характеризуючі дані зберігаються в базі протягом року, або на період виправного терміну і громадських робіт.

Характеристика на засудженого з випробувальним терміном, на порушника, на якого накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, на засудженого до громадських робіт видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, на підставі запиту з правоохоронних та судових органів. База даних формується на підставі повідомлень з Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Запорізькій області кримінально-виконавчої інспекції Вільнянського району.

Характеристика на позбавлення батьківських прав (розширена характеристика на сім'ю) готується за запитом служби у справах дітей выльнянськоъ райдержадміністрації, органів прокуратури, правоохоронних органів із складенням відповідних актів комісійного обстеження.

Характеристики видаються до органів внутрішніх справ, органів прокуратури, судів та інших органів.

Про склад сім'ї  (форма 204)

Видається у відповідності до Постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. №470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», Постанови Кабінету Міністрів України  від 23.07.2008 р. №682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення».  Видається на підставі на підставі паспортів громадян України всіх повнолітніх членів сім’ї (при необхідності), зареєстрованих в житловому приміщенні (будинку), свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім’ї (при необхідності), документів, що підтверджують право власності, якщо дитина під опікою – на підставі документів про встановлення опіки,  за затвердженою формою.

 

Довідка про громадянина згідно запитів.

Видається на підставі запитів правоохоронних та інших органів.

Видається до органів внутрішніх справ та інших органів.

 

Порядок оскарження відмови у видачі довідок

У разі неможливості надати довідку, що засвідчує факт, за підтвердженням якого звернувся заявник, цей факт встановлюється в судовому порядку.

Прийом громадян для оформлення та видачі довідок.

         Прийом громадян з усними та письмовими зверненнями для оформлення та видачі довідок проводиться в прийомні дні відповідно до графіку прийому:

вівторок, четвер:

з 8.00 до 17.00

з 12.00 до 12.45 -  обідня перерва.

 


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування